در پس شناسایی انچه دنیا را به کامم شیرین خواهد کرد یک سری مکاشفات داشتم و جالب است این کشفیات مثل تمام کشفیات دیگر یک دریچه هست و باید قدم در راهش بزنی تا با بدست اوردنشان وارد دنیای استفاده از این سازوکار شوی .مدتی هست که گذشته است باید مدت های رو که هنوز نیامده اند که بگذرند را دریابیم .

از مکاشفات مورچه اعظم همین شما را بس که پارامتر هایی بسیار در شکل گرفتن آینده تان نقش دارند. پارامترهایی خوشبو و خوشرنگ نظیر اسکناس، پارامتر هایی نامرئی و نایاب نظیر استعداد و انگیزه و پارامتر هایی ترسناک و خشن نظیر هدف. اما یک پارامتر گوگولی وجود دارد که یک تنه می تواند جور نبودن قبلی ها را بکشد. لازم که صد در صد هست، گاهی وقتها می توان گفت کافی هم هست حتی. یعنی اینطوری شیرفهمتان کنم که اصلا همه چیز می تواند از دل این یکی بیرون بیاید من جمله اسکناس، انگیزه و هدف و الخ. بالکل در مکاشفات بدین تجربت رسیدم که پشت این پارامتر، بقیه هم همی سرازیر شوند. و این گوگولی چیزی نباشد جز آرامش اِسلَش سلامت.


سالم و آرام باشید

امضاء: مورچه ی ملطوف به لطایف

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

blacknight دنیای این روزهای من..... ترانه خونه شیمی8 後來你不在 فروشگاه آنلاین روغن سالم همیشه یه راه هست... محمدمهدی مخبری DocUni